SR finále

14.05.2016 19:00

 

VÝSLEDKY SR FINÁLE                               FOTKY

 

Výsledky sú uverejnené podľa jednotlivých súťažných miestností v poradí ROOM MIX P-P, ROOM AJ P-P, ROOM AJ DRÁMA a ROOM MIX DRÁMA. 

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a pekné súťažné príspevky a gratulujeme k umiestneniam.

CENA PUBLIKA: Víťazom sa stal súťažiaci s č. 107 - scénka Applause z Gymnázia E. Steinovej, Košice. Gratulujeme! 

 

ROOM MIX P-P

(NJ, TJ, ŠJ, FJ, RJ, SFF)

I. NJ P-P PT

Andrišov Boris - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce - 1. miesto

Lepiešová Chiara Riana - SZŠ Gemerská cesta, Lučenec  - 2. miesto

Aleš Gabriel - ZŠ J. A. Komenského, Sereď - 3. miesto

II. NJ P-P PT
 

Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad - 1. miesto

Tináková Alena - ZŠ, Senec - 2. miesto

Zbiňovcová Nina - Spojená škola, Nitrianske Pravno - 3. miesto

Kovaľ Samuel - Gymnázium Sobrance - 4. miesto

Ľudviková Zuzana - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 4. miesto

II. NJ P-P PT+

Barthová Paula - ZŠ Mojmírovce - 1. miesto

Hebbecker Patrick Jan - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce - 3. miesto

III. NJ P-P PT

Bače David - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 1. miesto

Dobaiová Daniela - Gymnázium Párovská, Nitra - 2. miesto

Dzvoníková MIloslava - Gymnázium, Sobrance - 3. miesto

Biacovská Michaela - ŠMNDaG, Bratislava - 4. miesto

Sajenková Nina - Súkr. gymnázium, Lučenec - 4. miesto

III. NJ P-P PT+

Kovácsová Dagmar - SOŠ Cintorínska, Nitra - 1. miesto

III. NJ P-P VT

Sulovský Samuel - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto

Ferková Daniela - Gymnázium Trebišovská, Košice - 2. miesto

Mézes Angela - Gymnázium JAK s VJM, Želiezovce - 3. miesto

III. NJ P-P VT+

Belicová Erika - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto

II. TJ P-P PT

Jančišinová Elena - ZŠ Komenského 8, Trebišov - 1. miesto

Jelínková Barbora - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica - 2. miesto

Detková Dominika - Piar. spojená škola, Prievidza - 3. miesto

III. TJ P-P PT
 

Priehodová Michaela - Piar. spojená škola, Prievidza - 2. miesto

II. ŠJ P-P PT

Kalináčová Alex - SSŠ Starozagorská 8, Košice - 3. miesto

III. ŠJ P-P PT

Meszárosova Evelina - Gymnázium Golianova, Nitra - 2. miesto

II. FJ P-P PT

Tulik Adam - Piar. spojená škola, Prievidza - 1. miesto

Beláňová Tereza - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 2. miesto

Horváth Adam - Gymnázium PdC, Piešťany - 3. miesto

III. FJ P-P PT

Viršíková Nina - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto

I. RJ P-P PT

Čornej Richard - ZŠ T. J.  Moussona. Michalovce - 1. miesto

I. RJ P-P PT+

Stepan Chaun - SZŠ BellAmos, Martin - 1. miesto

Lugovkina Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 2. miesto

II. RJ P-P PT

          Šidlová Gabriela - ZŠ Nábrežná, Kysucké Nové Mesto - 1. miesto

Bulaková Michaela -  Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce - 2. miesto

Farkašová Lucia - ZŠ Kúpeľná, Prešov - 3. miesto

Kmeťová Daniela - ZŠ Levická, Vráble - 4. miesto

II. RJ P-P PT+

Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce - 1. miesto

Švarcbacherová Dominika - Športové gymnázium, Banská Bystrica - 2. miesto

II. RJ P- P VT+

Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce - 1. miesto

III. RJ P-P PT

Čechvalová Žaneta - Gymnázium PdC. Piešťany - 1. miesto

Halúzová Katarína - GJK, Zlaté Moravce - 2. miesto

Jurášová Kristína - OA Radlinského, Dolný Kubín - 3. miesto

Skladaná Natália - Gymnázium, Lipany - 3. miesto

III. RJ P-P PT+

Petruny Natália - Gymnázium Sobrance - 1. miesto

III. RJ P-P VT

Šaffová Ivana - SOŠOaS, Michalovce - 1. miesto

SFF

Carolina Knorst Da Silva - SZŠ Orav. cesta, Žilina - 1. miesto

Tien Nguyen Dac - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda - 1. miesto

 

ROOM AJ P-P

(všetky kategórie AJ Poézia-Próza) 

I. AJ P- P PT

Piatková Alexandra - ZŠ Staničná 13, Košice - 1. miesto

Isteníková Nina - SZŠ Orav. cesta, Žilina - 2. miesto

Miklošíková Johana - ZŠ Hlohovec - 3. miesto

Bečková Michaela - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 4. miesto

Benčo Jakub - ŠMNDaG, Bratislava - 4. miesto

Cirok Lukáš - ZŠ ul P. J. Šafárika, Prievidza - 4. miesto

Moreira Kiara - ZŠ Saratovská, Levice - 4. miesto

Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina - 4. miesto

I. AJ P-P PT+

Frogley Nicholas - ZŠ s MŠ Centrum, Dubnica nad Váhom - 1. miesto

Levrinc Filip - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto

Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník - 2. miesto

Kodada Marie Madeleine - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda - 3. miesto

Nguyen Olivia - SSŠ Starozagorska 8, Košice - 3. miesto

I. AJ P-P VT

Titková Sára - ZŠ Vranov nad Topľou - 1. miesto

II. AJ P-P PT

Polakovičová Simona - ZŠ Hradná, Nové Zámky - 1. miesto

Nguyen Dominika - Gymnázium Alejová, Košice - 2. miesto

Poloha OIliver - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 3. miesto

Jakubek Norbert - 4. miesto

Koraušová Sára - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 4. miesto

Počarovská Kristína - ZŠ Stará Turá - 4. miesto

Žák Milan Alexander - ZŠ Záhorácka, Malacky - 4. miesto

II. AJ P-P PT+

Patterson Elizabeth Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 1. miesto

Mansbridge Tomas - ZŠ Krosnianska, Kosice - 2. miesto

Fox Michal - SZŠ Besst, Trnava - 3. miesto

Eliáš Alexander Michael - ZŠ Kpt. Nálepku, Stupava - 4. miesto

II. AJ P-P VT

Zahradníková Sára - Spojená škola Letná ul., Poprad - 1. miesto

Lacková Soňa - ZŠ Saratovská, Levice - 2. miesto

Kelešiová Eva - ŠMNDaG, Bratislava - 3. miesto

Ľudviková Zuzana - Gymnáízium J. Lettricha, Martin - 4. miesto

II. AJ P-P VT+

 Dawelbeitová Emma - SZŠ BellAmos, Martin - 1. miesto

III. AJ P-P PT

Hučková Valentína - ŠMNDaG, Bratislava - 1. miesto

Kurovský Milan - SOŠ, Vranov nad Topľou - 2. miesto

Pružinská Daniela - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina - 3. miesto

Lojová Mária - Piar. spojená škola F. Hanáka, Prievidza - 4. miesto

III. AJ P-P PT+

Deket Kiara - Bil. gymnázium M. Hodžu, Sučany - 1. miesto

Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockera, Bardejov - 2. miesto

III. AJ P-P VT

Urbanová Emma - Gymnázium J. Lettricha, Martin - 1. miesto

Kostelanský Dominik - SOŠOaS, Zlaté Moravce - 2. miesto

Merva Erik - SOŠ MIT, Bratislava - 3. miesto

Danišová Patrícia - PASA Bl. Laury, Trnava - 4. miesto

Kapušová Žaneta - OA, Ilava - 4. miesto

III. AJ P-P VT+

Vavríková Natália - SSŠ, Šturovo - 1. miesto

 

ROOM AJ DRÁMA

(všetky kategórie II. AJ D a III. AJ D)

II. AJ D PT

The Dancing Princesses - Gymnázium Kukučinova, Poprad - 1. miesto

God`s Messenger Department - ZŠ Hradná, Nové Zámky - 2. miesto

Beauty is a Beast - ZŠ Szenciho, Senec - 3. miesto

Hannah and the Huricane - ZŠ Veľké Rovné - 4. miesto

II. AJ D VT

You´ll Like It - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 1. miesto

Dog`s Life - ZŠ J. Hollého, Topoľčany - 2. miesto

2FAST 2PAST - ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin - 2. miesto

Lucy in Tales - ZŠ Záhorácka, Malacky - 3. miesto

You are not Alone - ZŠ, Svidník - 3. miesto

III. AJ D PT

NARCISSUS and ECHO - SZŠ, Poprad - 1. miesto

Annabel Lee - Gymnazium ul. 17 nov., Topoľčany - 2. miesto

A Hysterical HERstory of... - Gymnázium Liptovský Hrádok- 3. miesto

III. AJ D PT - MONODRAMA    

Tearing me Apart - Gymnázium ul. 17 nov., Topoľčany - 1. miesto

III. AJ D VT

Pygmalion - not another G. B. Story - SSOŠ Via Humana, Skalica - 1. miesto

III. AJ D VT +

Applause - Gymnazium sv. Edity Steinovej, Košice - 1. miesto

 

ROOM MIX DRÁMA

(kategória I. AJ, NJ, FJ, RJ, ŠJ)
 

I. AJ D PT

The Nightmare before Christmas - ZŠ Staničná, Košice - 1. miesto

The Fairytale - Cool School, Senica - 2. miesto

The Secret - ZŠ, Humenné - 3. miesto

I. AJ D VT

Punchinello - ZŠ Narnia, Banská Bystrica - 1. miesto

Aliz - ZŠ Devínska, Nové Zámky - 2. miesto

Little Prince - ZŠ, Vranov nad Topľou - 3. miesto

The Lost Snowmen - Cool School, Senica - 4. miesto

II. NJ D PT

Rotkappchen und der bose Wolf - ZŠ Vajanského, Skalica - 1. miesto

II. NJ D PT - MONODRAMA

Jašíčková Rebeka - ZŠ kpt. Nálepku, Stupava - 1. miesto

II. NJ D VT

Die Kriminacht - ZŠ Hradná, Nové Zámky - 1. miesto

Geisel - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica - 2. miesto

III. NJ D PT

Eine Musikstunde mit unmusikalischen - Piar. sp. šk. F. Hanáka, Prievidza - 1. miesto

II. FJ D PT

Les Misérables - ZŠ Kúpeľná, Prešov - 1. miesto

Amis pour la vie - Piar. spojená škola, Prievidza - 2. miesto

III. FJ D VT 

Je m'appelle Nathalie - Konzervatórium, J. Adamoviča, Košice - 1. miesto

I. RJ D PT

Krasnaja šapočka - ZŠ T. J.. Mousona, Michalovce - 1. miesto

II. RJ D PT

Gusi-lebedi - ZŠ Kúpeľná, Prešov - 1. miesto

II. ŠJ D PT

Los ciegos y el elefante - Gymnázium Kukučinova, Poprad - 2. miesto

III. ŠJ D PT

El ruiseñor - Gymnázium Kukučinova, Poprad - 1. miesto

*************************************************************************

HARMONOGRAM SR FINÁLE

 
13. máj 2016 - FF UCM, Nám. J., Herdu 2, Trnava

 

V harmonograme je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie.

Celoslovenské finále bude prebiehať v nasledovných miestnostiach:

  • ROOM MIX P-P (NJ, TJ, ŠJ, FJ, RJ, SFF)
  • ROOM AJ P-P (I., II., III. AJ)
  • ROOM  AJ DRÁMA (kategórie II. AJ a III. AJ)
  • ROOM MIX DRAMA (I. AJ + NJ, FJ, RJ, ŠJ)

Predbežná štruktúra je uverejnená nižšie. 

Zoznamy súťažiacich sú zoradené vzostupne abecedne podľa priezviska alebo podľa názvu scénky. 

 

Registrácia súťažiacich: 08:15 - 08:55  |  12:15 - 12:55

Spoločné otvorenie podujatia: o 09:00 hod.

 
 
 

ROOM MIX P-P

(NJ, TJ, ŠJ, FJ, RJ, SFF)

PRIEBEH 09:15 - 10:55

I. NJ P-P PT

+ Aleš Gabriel - ZŠ J. A. Komenského, Sereď

+ Andrišov Boris - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

+ Lepiešová Chiara Riana - SZŠ Gemerská cesta, Lučenec 

II. NJ P-P PT

+ Kovaľ Samuel - Gymnázium Sobrance

+ Ľudviková Zuzana - Gymnázium J. Lettricha, Martin

+ Tináková Alena - ZŠ, Senec 

+ Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

+ Zbiňovcová Nina - Spojená škola, Nitrianske Pravno

II. NJ P-P PT+

+ Barthová Paula - ZŠ Mojmírovce

+ Hebbecker Patrick Jan - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

III. NJ P-P PT

+ Bače David - Gymnázium J. Lettricha, Martin

+ Biacovská Michaela - ŠMNDaG, Bratislava

+ Dobaiová Daniela - Gymnázium Párovská, Nitra

+ Sajenková Nina - Súkr. gymnázium, Lučenec

+ Dzvoníková Miloslava - Gymnázium, Sobrance

III. NJ P-P PT+

+ Kovácsová Dagmar - SOŠ Cintorínska, Nitra

III. NJ P-P VT

+ Ferková Daniela - Gymnázium Trebišovská, Košice

Marcin Dávid - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

+ Mézes Angela - Gymnázium JAK s VJM, Želiezovce

+ Šulovský Samuel - ŠMNDaG, Bratislava

III. NJ P-P VT+

+ Belicová Erika - ŠMNDaG, Bratislava

BREAK 10:55 - 11:05

POKRAČOVANIE 11:05 - 12:05

II. TJ P-P PT

+ Detková Dominika - Piar. spojená škola, Prievidza

+ Jančišinová Elena - ZŠ Komenského 8, Trebišov

+ Jelínková Barbora - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica

III. TJ P-P PT

+ Priehodová Michaela - Piar. spojená škola, Prievidza

II. ŠJ P-P PT

+ Kalináčová Alex - SSŠ Starozagorská 8, Košice

III. ŠJ P-P PT

+ Meszárosova Evelina - Gymnázium Golianova, Nitra

III. ŠJ P-P PT+

+ Franco Dalla Lasta - Gymnázium Kukučinova, Poprad

II. FJ P-P PT

+ Beláňová Tereza - Gymnázium J. lettricha, Martin

+ Horváth Adam - Gymnázium PdC, Piešťany

+ Tulik Adam - Piar. spojená škola, Prievidza

III. FJ P-P PT

+ Viršíková Nina - ŠMNDaG, Bratislava

BREAK 12:05 - 12:10

POKRAČOVANIE 12:10 - 13:35

I. RJ P-P PT

+ Čornej Richard - ZŠ T. J.  Moussona. Michalovce

I. RJ P-P PT+

+ Lugovkina Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica

+ Stepan Chaun - SZŠ BellAmos, Martin

II. RJ P-P PT

+ Bulaková Michaela -  Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce 

+ Farkašová Lucia - ZŠ Kúpeľná, Prešov 

+ Kmeťová Daniela - ZŠ Levická, Vráble

+ Šidlová Gabriela - ZŠ Nábrežná, Kysuvcké Nové Mesto 

II. RJ P-P PT+

+ Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce

+ Švarcbacherová Dominika - Športové gymnázium, Banská Bystrica

II. RJ P- P VT+

+ Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce

III. RJ P-P PT

+ Čechvalová Žaneta - Gymnázium PdC. Piešťany

+ Halúzová Katarína - GJK, Zlaté Moravce

+ Jurášová Kristína - OA Radlinského, Dolný Kubín

+ Lacová Nina - Gymnázium ul. Ľ. Štúra, Michalovce

+ Skladaná Natália - Gymnázium, Lipany

III. RJ P-P PT+

+ Petruny Natália - Gymnázium Sobrance

III. RJ P-P VT

+ Šaffová Ivana - SOŠOaS, Michalovce

SFF

+ Carolina Knorst Da Silva - SZŠ Orav. cesta, Žilina

+ Tien Nguyen Dac - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda

VÝSLEDKY OD CCA 13:45

 

ROOM AJ P-P

(všetky kategórie AJ Poézia-Próza) 

PRIEBEH 09:15 - 10:25

I. AJ P- P PT

+ Bečková Michaela - ZŠ Narnia, Banská Bystrica

+ Benčo Jakub - ŠMNDaG, Bratislava

+ Cirok Lukáš - ZŠ ul P. J. Šafárika, Prievidza

+ Isteníková Nina - SZŠ Orav. cesta, Žilina

+ Miklošíková Johana - ZŠ Hlohovec

+ Moreira Kiara - ZŠ Saratovská, Levice

+ Piatková Alexandra - ZŠ Staničná 13, Košice

+ Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina

I. AJ P-P PT+

+ Frogley Nicholas - ZŠ s MŠ Centrum, Dubnica nad Váhom

+ Kodada Marie Madeleine - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda

+ Levrinc Filip - ŠMNDaG, Bratislava

+ Nguyen Olivia - SSŠ Starozagorska 8, Košice

+ Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník

I. AJ P-P VT

+ Titková Sára - ZŠ Vranov nad Topľou

BREAK 10:25 - 10.35

POKRAČOVANIE 10:35 - 11:55

II. AJ P-P PT

+ Jakubek Norbert

+ Koraušová Sára - Gymnázium J. Lettricha, Martin

+ Nguyen Dominika - Gymnázium Alejová, Košice

+ Počarovská Kristína - ZŠ Stará Turá

+ Polakovičová Simona - ZŠ Hradná, Nové Zámky

+ Poloha OIliver - ZŠ Narnia, Banská Bystrica

+ Žák Milan Alexander - ZŠ Záhorácka, Malacky 

II. AJ P-P PT+

+ Eliáš Alexander Michael - ZŠ Kpt. Nálepku, Stupava

+ Fox Michal - SZŠ Besst, Trnava

+ Mansbridge Tomas - ZŠ Krosnianska, Kosice

+ Patterson Elizabeth Anna - ZŠ Narnia, Banská Bystrica

II. AJ P-P VT

+ Kelešiová Eva - ŠMNDaG, Bratislava

+ Lacková Soňa - ZŠ Saratovská, Levice

+ Ľudviková Zuzana - Gymnáízium J. Lettricha, Martin

+ Zahradníková Sára - Spojená škola Letná ul., Poprad

II. AJ P-P VT+

+ Dawelbeitová Emma - SZŠ BellAmos, Martin

BREAK 11:55 - 12:10

POKRAČOVANIE 12:10 - 13:20

III. AJ P-P PT

+ Hučková Valentína - ŠMNDaG, Bratislava

+ Kurovský Milan - SOŠ, Vranov nad Topľou

+ Lojová Mária - Piar. spojená škola F. Hanáka, Prievidza

+ Pružinská Daniela - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

III. AJ P-P PT+

+ Deket Kiara - Bil. gymnázium M. Hodžu, Sučany

+ Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockera, Bardejov

III. AJ P-P VT

+ Danišová Patrícia - PASA Bl. Laury, Trnava

+ Kapušová Žaneta - OA, Ilava

+ Kostelanský Dominik - SOŠOaS, Zlaté Moravce

+ Merva Erik - SOŠ MIT, Bratislava

+ Urbanová Emma - Gymnázium J. Lettricha, Martin

III. AJ P-P VT+

+ Vavríková Natália - SSŠ, Šturovo

VÝSLEDKY OD CCA 13.30

 

ROOM AJ DRÁMA

(všetky kategórie II. AJ D a III. AJ D)

PRIEBEH 09:15 - 10:40 

II. AJ D PT

+ Beauty is a Beast - ZŠ Szenciho, Senec

+ God`s Messenger Department - ZŠ Hradná, Nové Zámky

+ Hannah and the Huricane - ZŠ Veľké Rovné

+ The Dancing Princesses - Gymnázium Kukučinova, Poprad

BREAK 10:40 - 10:50

POKRAČOVANIE 10:50 - 12:50

II. AJ D VT

+ Dog`s Life - ZŠ J. Hollého, Topoľčany

+ Lucy in Tales - ZŠ Záhorácka, Malacky

+ You are not Alone - ZŠ, Svidník

+ You´ll Like It - ZŠ Narnia, Banská Bystrica

+ 2FAST 2PAST - ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin

BREAK 12:50 - 13:20

POKRAČOVANIE 13:20 - 15:05

III. AJ D PT

+ Annabel Lee - Gymnazium ul. 17 nov., Topoľčany

+ A Hysterical HERstory of... - Gymnázium Liptovký Hrádok

+ NARCISSUS and ECHO - SZŠ, Poprad

III. AJ D PT - MONODRAMA    

+ Tearing me Apart - Gymnázium ul. 17 nov., Topoľčany

III. AJ D VT

+ Pygmalion - not another G. B. Story - SSOŠ Via Humana, Skalica

III. AJ D VT +

+ Applause - Gymnazium sv. Edity Steinovej, Košice

VÝSLEDKY OD CCA 15.15

 

ROOM MIX DRÁMA 

(kategória I. AJ, NJ, FJ, RJ, ŠJ)   

PRIEBEH 09:15 - 11:20

I. AJ D PT

+ The Fairytale - Cool School, Senica

+ The Nightmare before Christmas - ZŠ Staničná, Košice

+ The Secret - ZŠ, Humenné

I. AJ D VT

+ Aliz - ZŠ Devínska, Nové Zámky

+ Little Prince - ZŠ, Vranov nad Topľou 

+ Punchinello - ZŠ Narnia, Banská Bystrica 

+ The Lost Snowmen - Cool School, Senica

BREAK 11:20 - 11:30

POKRAČOVANIE 11:30 - 13:00

II. NJ D PT

+ Rotkappchen und der bose Wolf - ZŠ Vajanského, Skalica

II. NJ D PT - MONODRAMA

+ Jašíčková Rebeka - ZŠ kpt. Nálepku, Stupava

II. NJ D VT

+ Die Kriminacht - ZŠ Hradná, Nové Zámky

+ Geisel - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica

III. NJ D PT

+ Eine Musikstunde mit unmusikalischen - Piar. sp. šk. F. Hanáka, Prievidza

POKRAČOVANIE 13:00 -  13:55

II. FJ D PT

+ Amis pour la vie - Piar. spojená škola, Prievidza

+ Les Misérables - ZŠ Kúpeľná, Prešov

III. FJ D VT 

+ Je m'appelle Nathalie - Konzervatórium, J. Adamoviča, Košice 

POKRAČOVANIE 13:55 - 14:30

I. RJ D PT

+ Krasnaja šapočka - ZŠ T. J.. Mousona, Michalovce

II. RJ D PT

+ Gusi-lebedi - ZŠ Kúpeľná, Prešov

POKRAĆOVANIE 14:30 - 15:15

II. ŠJ D PT

+ Los ciegos y el elefante - Gymnázium Kukučinova, Poprad

III. ŠJ D PT

+ El ruiseñor - Gymnázium Kukučinova, Poprad

VÝSLEDKY OD CCA 15:30