BA krajské finále

09.04.2016 13:15
 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO FINÁLE

 
Výsledky sú zoradené podľa jazykov a od kategórie I. po III..
Súťažiaci, ktorí sa umiestnili na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále.
Všetkým finalistom ďakujeme za účasť, za to, že sa aktívne venujú jazykom a gratulujeme k umiestneniam.
 
 

POÉZIA - PRÓZA

 

I. AJ P-P P

1. miesto: Benčo Jakub - ŠMNDaG, Bratislava

2. miesto: Sarouphim Jean Pierre - ŠMNDaG, Bratislava

 

I. AJ P-P PT+

1. miesto: Levrinc Filip - ŠMNDaG, Bratislava

2. miesto: Eliáš Adam - ZŠ Kpt. Nálepku, Stupava

 

II. AJ P- P PT

1. miesto: Žák Milan Alexander - ZŠ Záhorácka, Malacky 

2. miesto: Gbelský Lukáš - ŠMNDaG, Bratislava 
 

3. miesto: Hanulová Veronika - ZŠ Kpt. Nálepku, Stupava

 

II. AJ P-P PT+

1. miesto: Eliáš Alexander Michael - ZŠ Kpt. Nálepku, Stupava

 

II. AJ P-P VT

1. miesto: Kelešiová Eva - ŠMNDaG, Bratislava

 

III. AJ P-P PT

1. miesto: Hučková Valentína - ŠMNDaG, Bratislava

2. miesto: Maselková Michaela - SOŠ MIT, Bratislava

 

III. AJ P-P VT

1. miesto: Merva Erik - SOŠ MIT, Bratislava

3. miesto: Brezovská Johana Eva - ŠMNDaG, Bratislava

 

II. NJ P-P PT

1. miesto: Tináková Alena - ZŠ, Senec 

2. miesto: 
Macháč Samuel - ŠMNDaG, Bratislava 

Uraz Alex - ŠMNDaG, Bratislava

 

III. NJ P-P PT

1. miesto: Biacovská Michaela - ŠMNDaG, Bratislava

 

III. NJ P-P VT

1. miesto: Šulovský Samuel - ŠMNDaG, Bratislava

 

III. NJ P-P VT+

1. miesto: Belicová Erika - ŠMNDaG, Bratislava

 

III. FJ P-P PT

1. miesto: Viršíková Nina - ŠMNDaG, Bratislava

 

D R Á M A

 

II. AJ D PT

1. miesto: Beauty is a Beast - ZŠ Szenciho, Senec

 

II. AJ D VT

1. miesto: Lucy in Tales - ZŠ Záhorácka, Malacky

 

II. NJ D PT - MONODRAMA

1. miesto: Jašíčková Rebeka - ZŠ kpt. Nálepku, Stupava

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

HARMONOGRAM

 

V harmonograme je potrebné počítať s odhylkami podľa reálanej situácie.

7. apríl 2016

 

Registrácia: 8:20 - 8:55  /  10:20 - 10:45

Otvorenie podujatia: 9:00

 

Priebeh: 9:05 - 10:45

I. AJ P-P PT

I. AJ P-P PT+

II. AJ P-P PT

II. AJ P-P PT+

II. AJ P-P VT

III. AJ P-P PT

III. AJ P-P VT

II. NJ P-P PT

III. NJ P-P PT

III. NJ P-P VT+

III. FJ P-P PT

 

Break: 10:45 - 11:00

Pokračovanie: 11:00 - 12:00

II. NJ D PT

II. AJ D VT

II. AJ D PT

 

Vyhodnotenie cca 12:15