Finále Kvet 2015 - Banská Bystrica

28.03.2015 09:50

 

Výsledky krajského finále 17. 4. 2015

 

Výsledky sú zoradené od kategórie I. po kategóriu III.; jazyky v poradí AJ-NJ-RJ-ROJ-SFF; typ tvorby PT nasledované VT. Umiestnenie je uvedené pred súťažiacim.
 

I. AJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. Czúc Karol - ZŠ Vajanského, Lučenec

2. Pentka Samuel - ZŠ Vajanského, Lučenec

3. Marák Eduard - Súkr. gymnázium, Lučenec

 

I. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

2. Three Billy Goats - Súkr. ZŠ u Filipa, Banská Bystrica

3. The Gruffalo - ZŠ Ďumbierska, Banská Bystricaň

1. The Towen Mouse and the Country Mouse - ZŠ Vajanského, Lučenec

 

II. AJ POÉZIA - PRÓZA PT

2. Ďurišová Anna - Súkr. gymnázium, Lučenec

1. Novodomský Adrián - Súkr. gymnázium, Lučenec

 

II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 

2. Rumpelstiltskin - Katol. gymnázium Š. Moysesa, B. Bystrica

1. The Fool and the Flying Ship - Súkr. gymnázium, Gemerská cesta, Lučenec

 

III. AJ POÉZIA - PRÓZA PT

2. Gonová Júlia - Súkr. gymnázium, Lučenec 

1. Kulichová Ema - Súkr. gymnázium, Lučenec

 

II. NJ POÉZIA - PRÓZA PT

2. Géč Matúš - Súkr. gymnázium, Lučenec

1. Veszeleiová Kristína - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica

 

II. NJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 

1. Die Kleine Hexe - Katol. gymnázium Š. Moysesa, B. Bystrica 

 

II. NJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

1. Gewinn - Katol. gymnázium Š. Moysesa, B. Bystrica

 

II. TJ POÉZIA - PRÓZA PT

1. Jelínková Barbora - Katol. gymnázium Š. Moysesa, Banská Bystrica

 

ORIENTAČNÝ HARMONOGRAM - BANSKÁ BYSTRICA

 

V harmonograme je potrebné počítať s prípadnými odchylkami podľa reálnej situácie.

KRAJ – MIESTO KONANIA

JAZYKOVÁ KATEGÓRIA

TERMÍN A ČAS 

Banskobystrický

ŠVK 

Lazovná 9 

Banská Bystrica

17. apríl 2015

Registrácia účastníkov 

08:30 – 09:00

Otvorenie podujatia

09:00

I. AJ Poézia&próza PT

I. AJ Dráma PT

09:02 - 10:10

Break

10:10 – 10:15

II. AJ Poézia&próza PT

II. AJ Dráma PT

III. AJ Poézia&próza PT

II. NJ Poézia&próza PT

10:15 – 11:35

Break 

11:35 - 11:45

II. NJ Dráma PT

II. NJ Dráma VT

II. TJ Poézia&próza PT

II. FJ Dráma PT

11:45 - 12:55

Vyhodnotenie

od 13:05