Finále Kvet 2015 - Prešov

28.03.2015 09:55

 

Výsledky krajského finále 17. 4. 2015

 

Výsledky sú zoradené od kategórie I. po kategóriu III.; jazyky v poradí AJ-NJ-RJ-ROJ-SFF; typ tvorby PT nasledované VT. Umiestnenie je uvedené pred súťažiacim.
 
 

I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

6. Baníková Anna - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

6.Gajdoš Viktor - ZŠ Pugačevova, Humenné

1. Komanický Nataniel - ZŠ Čs. Armády, Prešov

3. Kras Oliver - ZŠ Francisciho, Poprad 
 
4. Straková Simona - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné
 
2. Titko Simon - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou
 

5. Titková Sára - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

 

I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +

2. Skrzynská Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník 

 

I. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

3. The Crazy Story  - ZŠ Grundschule, Kežmarok

2. The Wolf and the Kids - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

1. The Rabbit´s Guitar - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

 

I. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

1. What does it mean? - ZŠ, Juh 1054, Vranov nad Topľou

2. Witches - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

 

II. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

3. Bačišinová Alžbeta - Cirkevná spojená škola, Humenné

2. Guman Peter - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

4. Končarová Petra - ZŠ Ľubotice

5. Roziková Rebeka - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

1. Zbrehová Paula - ZŠ Raslavice

 

II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

4. The Little Prince - ZŠ Grundschule, Kežmarok

1. The Nightingale and the Rose - Gymnázium Kukučinova, Poprad

3. The Storks - ZŠ Mierova, Svit  

2. Imperfect Proposal - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

1. The Smurfs - ZŠ Karpatská, Svidník

 

III. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

3. Gallová Anna - Spojená škola D. Tatarku, Poprad

2. Kurovský Milan - SOŠ, A. Dubčeka, Vranov nad Topľou

1. Sirotňák Tomáš - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

III. AJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA +

1. Repeľová Alexandra - Gymnázium, Konštantinova, Prešov   

 

III. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

1. Henry VIII and his 6 Wives - Stredná zdravotnícka škola, Poprad 

 

I. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

2. Firmentová Aneta - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad

1. Figlár Šimon - ZŠ - Grundschule, Kežmarok

 

II. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

2. Haničák Samuel - Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa

3. Barčáková Bianka - ZŠ Raslavice

1. Trebunová Simona - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad 

 

III. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

2. Hofierková Natália - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

1. Mališková Ema - Gymnázium sv. F. Assiského, Levoča

3. Štefancová Diana - Gymnázium DH, Svidník

 

III. NJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA

1. Maňkošová Denisa - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

II. RJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

1. Tkačuková Viktória - ZŠ s MŠ, Stakčín

2. Kmecová Lucia - ZŠ Raslavice

 

II. RJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

2. Zoluška - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. FJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

1. Malý princ .- ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

III. ŠJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA 

1. Historia de una madre - Gymnázium Kukučinova, Poprad 

 

ORIENTAČNÝ HARMONOGRAM - PREŠOV

 

V harmonograme je potrebné počítať s prípadnými odhcylkami podľa reálnej situácie.  

KRAJ – MIESTO KONANIA

JAZYKOVÁ KATEGÓRIA

TERMÍN A ČAS 

Prešovský

CVČ ABC

Októbrova 30

Prešov

 

17. apríl 2015

Registrácia účastníkov 

08:30 – 09:00

Otvorenie podujatia

09:00

ROOM - SÁLA

I. AJ Dráma PT; VT

09:05 - 10:40

Break

10:40 – 10:50

II. AJ Dráma PT; VT

10:50 – 12:45

Vyhodnotenie

od 13:00

ROOM 1 - poschodie

I. AJ Poézia&próza PT,PT+

I. NJ Poézia&próza PT

II. NJ Poézia&próza PT

II. RJ Poézia&próza PT

II. RJ Dráma PT

II. AJ Poézia&próza PT

II. FJ Dráma PT

09:05 - 09:50

 

 

09:50 - 10?50

 

Break

10:50 - 11:00

III. AJ Poézia&próza PT; VT

III. AJ Dráma VT

III. NJ Poézia&próza PT; VT

III. NJ Dráma PT

III. ŠJ Dráma PT 

11:00 - 11:45

 

11:45 - 12:25

 

12:25 - 12:50

Vyhodnotenie

od 13:00