PO krajské finále

09.04.2016 13:15

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO FINÁLE

 

Výsledky sú zoradené podľa jazykov a od kategórie I. po III..

Súťažiaci, ktorí sa umiestnili na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále.

Všetkým krajským finalistom ďakujeme za účasť, za to, že sa aktívne venujú jazykom a gratulujeme k umiestneniam.

 

 

POÉZIA - PRÓZA

 

I. AJ P-P PT

1. miesto: Šimková Diana - ZŠ sv. Mikuláša, Prešov

2. miesto: Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina
 
3. miesto: Fiala Alexandra Karolína - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad
 

 

I. AJ P-P PT+

1. miesto: Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník

2. miesto: Uher Emil - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

I. AJ P-P VT

1. miesto: Titková Sára - ZŠ Vranov nad Topľou

 

II. AJ P-P PT

1. miesto: Jakubek Norbert

2. miesto: Jánová Alexandra

3. miesto: Končárová Petra - ZŠ Ľubotice

4. miesto: Tkáčová Nina - ZŠ Prešov

 

II. AJ P-P VT

1. miesto: Zahradníková Sára - Spojená škola Letná ul., Poprad

2. miesto: Demčák Martin - ZŠ Vranov nad Topľou

 

III. AJ P-P PT

1. miesto: Kurovský Milan - SOŠ, Vranov nad Topľou

2. miesto: Dzurňáková Nora - Gymnázium J. F. Rimavského, Levoča 

 

III. AJ P-P PT+

1. miesto: Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockera, Bardejov

2. miesto: Sisolova Lucia - CSŠ-Gymnázium sv. J. Bosca, Bardejov

 

I. NJ P-P PT

3. miesto: Figlár Šimon - ZŠ Grundschule, Kežmarok

 

II. NJ P-P PT

1. miesto: Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

2. miesto: 

Firmentová Aneta - ZŠ sMŠ Dostojevského, Poprad

Lukáčová Karin - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

3. miesto: Mizeráková Nina - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

III. NJ P-P PT

2. miesto:

Dreveňáková Lívia - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

Michniviczová Zuzana - Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša, Prešov

 

III. NJ P-P VT

1. miesto: Marcin Dávid - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

II. RJ P-P PT

1. miesto: Farkašová Lucia - ZŠ Kúpeľná, Prešov 

2. miesto: Tkačuková Viktôria - ZŠ s MŠ, Stakčín 

4. miesto: Romanašynová Viktória - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina

 

III. RJ P-P PT

1. miesto: Skladaná Natália - Gymnázium, Lipany

4. miesto: Kovaľová Viktôria - SOŠ, Vranov nad Topľou

 

III. RJ P-P PT+

3. miesto: Oros Yana - SPŠ, Snina

 

III. ŠJ P-P PT+

1. miesto: Franco Dalla Lasta - Gymnázium Kukučinova, Poprad

 

III. FJ P-P PT

2. miesto: Chovancová Júlia - CSŠ-Gymnázium sv. J. Bosca, Bardejov

 

D R Á M A

 

I. AJ D PT

1. miesto: The Secret - ZŠ, Humenné

2. miesto: Puss in Boots - ZŠ, Humenné

 

I. AJ D VT

1. miesto: Little Prince - ZŠ, Vranov nad Topľou 

2. miesto: Play School - ZŠ Raslavice 

3. miesto: The Unsolved Case of... - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad

 

II. AJ D PT

1. miesto: The Dancing Princesses - Gymnázium Kukučinova, Poprad

2. miesto: Say the Right Thing - ZŠ Mierová, Svit
 
3. miesto: Unplugged - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. AJ P-P VT

1. miesto: You are not Alone - ZŠ, Svidník

4. miesto: Class Diary - ZŠ Komenského, Svidník

 

III. AJ D PT

1. miesto: NARCISSUS and ECHO - SZŠ, Poprad

 

III. AJ P-P PT+

2. miesto: The Gunpowder Plot - Gymnázium L. Stockera, Bardejov

 

III. NJ D PT

2. miesto: Stolz und Vorurteil - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

II. RJ D PT

1. miesto: Gusi-lebedi - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. FJ D PT

1. miesto: Les Misérables - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. ŠJ D PT

1. miesto: Los ciegos y el elefante - Gymnázium Kukučinova, Poprad

 

III. ŠJ D PT

1. miesto: El ruiseñor - Gymnázium Kukučinova, Poprad

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

HARMONOGRAM

 

V harmonograme je potrebné počítať s odchylkami podľa reálnej situácie.

Krajské finále bude prebiehať v dvoch miestnostiach ROOM A (celá AJ kategória I. a II.) a ROOM B (ŠJ, FJ, celá III. AJ, RJ, NJ).

5. apríl 2016

 

ROOM A

 

Registrácia: 8:20 - 8:55  /  10:20 - 10:55

Otvorenie podujatia: 9:00

 

Priebeh: 9:05 - 11:20 (in break 10 min.)

I. AJ P-P PT

I. AJ P-P PT+

I. AJ P-P VT

I. AJ D PT

I. AJ D VT

II. AJ P-P PT

II. AJ P-P VT

 

Break: 11:20 - 11:35

Pokračovanie: 11:35 - 13:30

II. AJ D PT

II. AJ D VT

 

Vyhodnotenie o cca 13:40

 

 

ROOM B

 

Registrácia: 8:20 - 8:55  /  10:20 - 10:55

Otvorenie podujatia: 9:00

 

Priebeh: 9:05 - 10:25

II. FJ D PT

III. FJ P-P PT

III. ŠJ P-P PT+

II. ŠJ D PT

III. ŠJ D PT

 

Break: 10:25 - 10:30

Pokračovanie: 10:30 - 11:20

III. AJ P-P PT

III. AJ P-P PT+

III. AJ D PT 

III. AJ D PT+

 

Break: 11:20 - 11:35

Pokračovanie: 11:35 - 12:25

II. RJ P-P PT

III. RJ P-P PT

III. RJ P-P PT+

II. RJ D PT

 

Break: 12:25 - 12:30

Pokračovanie: 12:30 - 13:30

I. NJ P-P PT

II. NJ P-P PT

III. NJ P-P PT

III. NJ P-P VT

III. NJ D PT

 

Vyhodnotenie o cca 13:40