TT krajské finále

12.04.2016 14:45

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO FINÁLE

 

Výsledky sú zoradené podľa jazykov od kategórie I. po kategóriu III..

Súťažiaci, ktorí sa umiestnili na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále.

Všetkým krajským finalistom ďakujeme za účasť, ze to, že sa venujú jazykom a gratulujeme k umiestneniam.

 

 

POÉZIA - PRÓZA

 
I. AJ P- P PT
1. miesto: Miklošíková Johana - ZŠ Hlohovec
2. miesto: Lošonský Dominik - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda
 
I. AJ P-P PT+
1. miesto: Kodada Marie Madeleine - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda
2. miesto: Hypký Frederik - SZŠ Besst,  Trnava
 
II. AJ P-P PT
2. miesto: Masaryková Simona - ZŠ Hlohovec
 
I2I. AJ P-P PT+
1. miesto: Fox Michal - SZŠ Besst, Trnava
 
II. AJ P-P VT
2. miesto: Barančík Filip - Cool School, Senica
 
III. AJ P-P VT
1. miesto: Danišová Patrícia - PASA Bl. Laury, Trnava
 
I. NJ P-P PT
1. miesto: Aleš Gabriel - ZŠ J. A. Komenského, Sereď/
 
II. NJ P-P PT
2. miesto: Navrátilová Laura - ZŠ J. A. Komenského, Sereď
 
 
III. RJ P-P PT
1. miesto: Čechvalová  Žaneta - Gymnázium PdC. Piešťany
2. miesto: Masárová Soňa - Gymnázium PdC, Piešťany
3. miesto: Vavrincová Lenka - Gymnázium PdC, Piešťany
 
II. FJ P-P PT
1. miesto: Horváth Adam - Gymnázium PdC, Piešťany
 
SFF
1. miesto: Tien Nguyen Dac - ZŠ Jilemnického, Dunajská Streda
 
 

D R Á M A

 
I. AJ D PT
1. miesto: The Fairytale - Cool School, Senica
 
I. AJ D VT
1. miesto: The Lost Snowmen - Cool School, Senica
 
II. AJ D PT
2. miesto: The Elephant`s Child - ZŠ s MŠ, Banka
 
III. AJ D VT
1. miesto: Pygmalion - not another G. B. Story - SSOŠ Via Humana, Skalica
 
II. NJ D PT
1. miesto: Rotkappchen und der bose Wolf - ZŠ Vajanského, Skalica
 
 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

HARMONOGRAM

 

V hamonograme je potrebné počítať s prípadnými odchylkami.

8. apríl 2016

 

Registrácia: 8:20 - 8:55 / 10:00 - 10:30

Otvorenie podujatia: 9:00

Priebeh 9:05 - 10:30

II. FJ P-P PT

II. RJ P-P PT+

III. RJ P-P PT

I. AJ P-P PT

I. AJ P-P PT+

SFF PT

I. NJ P-P PT

II. NJ P-P PT

II. NJ D PT

 

Break. 10:30 - 10:45

Pokračovanie. 10:45 - 12:25

I. AJ D PT

I. AJ D VT

II. AJ P-P PT

II. AJ P-P PT+

II. AJ P-P VT

II. AJ D PT

III. AJ P-P VT

III. AJ D VT

 

Vyhodnotenie cca 12:45