ZA krajské finále

09.04.2016 13:15

 

VÝSLEDKY KRAJSKÉHO FINÁLE

 

Výsledky sú zoradené podľa jazykov a od kategórie I. po III..

Súťažiaci, ktorí sa umiestnili na prvých miestach postupujú na celoslovenské finále.

Všetkým krajským finalistom ďakujeme za účasť, za to, že sa aktívne venujú jazykom a gratulujeme k umiestneniam. 

 

POÉZIA - PRÓZA

 

I. AJ P-P PT

1. miesto: Isteníková Nina - SZŠ Orav. cesta, Žilina

2. miesto: Macháň Kvido - SZŠ Orav. cesta, Žilina

3. miesto: Zumrík Lukáš - Evan. spojená škola, Martin

 

II. AJ P-P PT

1. miesto: Koraušová Sára - Gymnázium J. Lettricha, Martin

2. miesto: Rusko Pavol - Evan. spojená škola, Martin

3. miesto: Valčo Marek - Evan. spojená škola, Martin

4. miesto: Beňušková Nelli - Gymnázium J. Lettricha, Martin

 

II. AJ P-P VT

1. miesto: Ľudviková Zuzana - Gymnáízium J. Lettricha, Martin

 

II. AJ P-P VT+

1. miesto: Dawelbeitová Emma - SZŠ BellAmos, Martin

 

III. AJ P- P PT

1. miesto: Pružinská Daniela - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

2. miesto: 

Demčík Kristián - Gymnázium J. Lettricha, Martin

Skaličanová Simona - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina
 

3. miesto: Hlubinová Petra - OA, Čadca

 

III. AJ P-P PT+

1. miesto: Deket Kiara - Bil. gymnázium M. Hodžu, Sučany

 

III. AJ P-P VT

1. miesto: Urbanová Emma - Gymnázium J. Lettricha, Martin

 

II. NJ P-P PT

1. miesto: Ľudviková Zuzana - Gymnázium J. Lettricha, Martin

2. miesto:

Čechová Annamária - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

Tomečková Paulína - Gymnázium J. Lettricha, Martin
 

3. miesto: Barancová Simona - ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto

 

III. NJ P-P PT

1. miesto: Bače David - Gymnázium J. Lettricha, Martin

2. miesto: Capeková Nikola - Gymnázium, Kysucké Nové Mesto

 

I. RJ P-P PT+

1. miesto: Stepan Chaun - SZŠ BellAmos, Martin

 

II. RJ P-P PT

1. miesto: Šidlová Gabriela - ZŠ Nábrežná, Kysuvcké Nové Mesto 

 

III. RJ P-P PT

1. miesto: Jurášová Kristína - OA Radlinského, Dolný Kubín

2. miesto: Metod Huljak - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina

 

II. FJ P-P PT

1. miesto: Beláňová Tereza - Gymnázium J. lettricha, Martin

2. miesto: Beňušková Nelli - Gymnázium J. Lettricha, Martin

 

II. FJ P-P PT+

2. miesto: Seo Daniel - SZŠ Orav. cesta, Žilina

 

SFF PT

1. miesto: Carolina Knorst Da Silva - SZŠ Orav. cesta, Žilina

 

 

D R Á M A

 

I. AJ D PT

2. miesto: The Three Little Pigs - ZŠ Veľké Rovné

 

II. AJ D PT

1. miesto: Hannah and the Huricane - ZŠ Veľké Rovné

2. miesto: Christmas Carol - Gymnázium sv. F. z Assisi, Žilina
 
3. miesto: Little Red Riding Hood - Gymnázium, Bytča

 

II. AJ D VT

1. miesto: 2FAST 2PAST - ZŠ s MŠ Hurbanova, Martin

 

III. AJ D PT

1. miesto: A Hysterical HERstory of... - Gymnázium Liptovký Hrádok

2. miesto: Čakanie na Godota - OA, Čadca

 

II. NJ D PT

2. miesto: Die Abschlussprufung - ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

HARMONOGRAM

 

V harmonograme je potrebné počítať s časovými odchylkami podľa reálnej situácie.

6. apríl 2016

 

Registrácia: 8:20 - 8:55 / 10:45 - 11:00 / 12:30 - 12:45

Otvorenie podujatia: 9:00 

 

Priebeh: 9:05 - 11:00

I. AJ P-P PT

I. AJ D PT

SFF P-P

I. RJ P-P PT+

II. RJ P-P PT

III. RJ P-P PT

II. FJ P-P PT 

II. FJ P-P PT+

III. ŠJ P-P PT

II. AJ P-P PT

II. AJ P-P VT

II.AJ P-P VT+

II. NJ P-P PT

II. NJ D PT

 

Break: 11:00 - 11:15

Pokračovanie: 11:15 - 12:45

II. AJ D PT

II. AJ D VT

 

Break: 12:45 - 13:05

Pokračovanie: 13:05 - 14:30

III. NJ P-P PT

III. AJ P-P PT

III. AJ P-P PT+

III. AJ P-P VT

III. AJ D PT

 

Vyhodnotenie: 14:45