Prešov - výsledky semifinále 2015

14.03.2015 20:00

 

Výsledky sú zoradené od kategórie I. po kategóriu III.; jazyky v poradí AJ-NJ-RJ-ROJ-SFF; typ tvorby PT nasledované VT.

 

I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

Baníková Anna - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

Gajdoš Viktor - ZŠ Pugačevova, Humenné

Komanický Nataniel - ZŠ Čs. Armády, Prešov

Kras Oliver - ZŠ Francisciho, Poprad 
 

Straková Simona - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

Titko Simon - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

Titková Sára - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

 

I. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA +

Skrzynská Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník 

 

I. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

The Crazy Story  - ZŠ Grundschule, Kežmarok

The Wolf and the Kids - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

The Rabbit´s Guitar - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

 

I. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

What does it mean? - ZŠ, Juh 1054, Vranov nad Topľou

Witches - ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné

 

II. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

Bačišinová Alžbeta - Cirkevná spojená škola, Humenné

Guman Peter - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

Končarová Petra - ZŠ Ľubotice

Roziková Rebeka - ZŠ Juh 1054, Vranov nad Topľou

Zbrehová Paula - ZŠ Raslavice

 

II. AJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

The Little Prince - ZŠ Grundschule, Kežmarok

The Nightingale and the Rose - Gymnázium Kukučinova, Poprad

The Storks - ZŠ Mierova, Svit  

Imperfect Proposal - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

The Smurfs - ZŠ Karpatská, Svidník

 

III. AJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

Gallová Anna - Spojená škola D. Tatarku, Poprad

Kurovský Milan - SOŠ, A. Dubčeka, Vranov nad Topľou

Sirotňák Tomáš - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

III. AJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA +

Repeľová Alexandra - Gymnázium, Konštantinova, Prešov   

 

III. AJ DRÁMA - VLASTNÁ TVORBA

Henry VIII and his 6 Wives - Stredná zdravotnícka škola, Poprad 

 

I. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

Firmentová Aneta - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad

Figlár Šimon - ZŠ - Grundschule, Kežmarok

 

II. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

Haničák Samuel - Gymnázium T. Vansovej, Stará Ľubovňa

Barčáková Bianka - ZŠ Raslavice

Trebunová Simona - ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad 

 

III. NJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

Hofierková Natália - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

Mališková Ema - Gymnázium sv. F. Assiského, Levoča

Štefancová Diana - Gymnázium DH, Svidník

 

III. NJ POÉZIA & PRÓZA - VLASTNÁ TVORBA

Maňkošová Denisa - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

II. RJ POÉZIA & PRÓZA - PREVZATÁ TVORBA

Tkačuková Viktória - ZŠ s MŠ, Stakčín

Kmecová Lucia - ZŠ Raslavice

 

II. RJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

Zoluška - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. FJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

Malý princ .- ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

III. ŠJ DRÁMA - PREVZATÁ TVORBA

Historia de una madre - Gymnázium Kukučinova, Poprad