PO kraj - výsledky semifinále

14.03.2016 20:00

Výsledky sú zoradené podľa jazykov a kategórií od I. po III..

Postupujúcim súťažiacim gratulujeme.

Ostatným ďakujeme za účasť.

Súťažiaci postupujúci na krajské finále

Krajskí finalisti

 

POÉZIA - PRÓZA

 

I. AJ P-P PT

Fiala Alexandra Karolína - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad

Gáborová Vladimíra - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina

Kyjovský Michal - ZŠ Bardejov

Šimková Diana - ZŠ sv. Mikuláša, Prešov

 

I. AJ P-P PT+

Skrzynska Žaneta Paulína - ZŠ Karpatská, Svidník

Uher Emil - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

I. AJ P-P VT

Titková Sára - ZŠ Vranov nad Topľou

 

II. AJ P-P PT

Jakubek Norbert

Jánová Alexandra

Končárová Petra - ZŠ Ľubotice

Tkáčová Nina - ZŠ Prešov

 

II. AJ P-P VT

Demčák Martin - ZŠ Vranov nad Topľou

Zahradníková Sára - Spojená škola Letná ul., Poprad

 

III. AJ P-P PT

Dzurňáková Nora - Gymnázium J. F. Rimavského, Levoča

Kurovský Milan - SOŠ, Vranov nad Topľou

 

III. AJ P-P PT+

Sisolova Lucia - CSŠ-Gymnázium sv. J. Bosca, Bardejov

Zbrehová Paula - Gymnázium L. Stockera, Bardejov

 

I. NJ P-P PT

Figlár Šimon - ZŠ Grundschule, Kežmarok

 

II. NJ P-P PT

Firmentová Aneta - ZŠ sMŠ Dostojevského, Poprad

Lukáčová Karin - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

Mizeráková Nina - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

Trebunová Simona - ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad

 

III. NJ P-P PT

Dreveňáková Lívia - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

Michniviczová Zuzana - Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša, Prešov

 

III. NJ P-P VT

Maňkošová Denisa - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

Marcin Dávid - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

II. RJ P-P PT

Farkašová Lucia - ZŠ Kúpeľná, Prešov

Romanašynová Viktória - ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina

Tkačuková Viktôria - ZŠ s MŠ, Stakčín

 

III. RJ P-P PT

Kovaľová Viktôria - SOŠ, Vranov nad Topľou

Skladaná Natália - Gymnázium, Lipany

 

III. RJ P-P PT+

Oros Yana - SPŠ, Snina

 

III. ŠJ P-P PT+

Franco Dalla Lasta - Gymnázium Kukučinova, Poprad

 

III. FJ P-P PT

Chovancová Júlia - CSŠ-Gymnázium sv. J. Bosca, Bardejov

 

D R Á M A

 

I. AJ D PT

Puss in Boots - ZŠ, Humenné

The Secret - ZŠ, Humenné

 

I. AJ D VT

Little Prince - ZŠ, Vranov nad Topľou

Play School - ZŠ Raslavice

The Unsolved Case of... - ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad

 

II. AJ D PT

Say the Right Thing - ZŠ Mierová, Svit

The Dancing Princesses - Gymnázium Kukučinova, Poprad

Unplugged - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. AJ P-P VT

Class Diary - ZŠ Komenského, Svidník

You are not Alone - ZŠ, Svidník

 

III. AJ D PT

NARCISSUS and ECHO - SZŠ, Poprad

 

III. AJ P-P PT+

The Gunpowder Plot - Gymnázium L. Stockera, Bardejov

 

III. NJ D PT

Stolz und Vorurteil - Gymnázium J. A. Raymana, Prešov

 

II. RJ D PT

Gusi-lebedi - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. FJ D PT

Les Misérables - ZŠ Kúpeľná, Prešov

 

II. ŠJ D PT

Los ciegos y el elefante - Gymnázium Kukučinova, Poprad

 

III. ŠJ D PT

El ruiseñor - Gymnázium Kukučinova, Poprad