KE kraj - výsledky semifinále

14.03.2016 19:00

 

Výsledky sú zoradené podľa jazykov a kategórií od I. po III..

Postupujúcim súťažiacim gratulujeme!

Ostatným ďakujeme za účasť.

POÉZIA - PRÓZA

 

I. AJ P- P PT 

Gorej Roland - ZŠ Staničná 13, Košice

Piatková Alexandra - ZŠ Staničná 13, Košice

Šenítko Oscar - ZŠ Okružná 17, Michalovce

Tomanková Alexandra - SZŠ Didacticus, Košice

 

I. AJ P-P PT+

Blore Izabela Jodie - ZŠ s MŠ, Budimír

Nguyen Olivia - SSŠ Starozagorska 8, Košice

 

I. AJ P-P VT

Burdza Lukáš - ZŠ Trebišovská 10, Košice

Šályová Zuzana - SZŠ Didacticus, Košice

 

II. AJ P-P PT

Hrušovská Stela - ZŠ s MŠ, Harichovce

Lešová Viktória - Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce

Mitrová Tamara - ZŠ Okružná, Michalovce

Nguyen Dominika - Gymnázium Alejová, Košice

Rybárová Ema - ZŠ Rozhanovce

Tarnoczyová Viktôria - ZŠ Staničná 13, Košice

Žilla Leo - ZŠ Belehradská, Košice

 

II. AJ P-P PT+

Mansbridge Tomas - ZŠ Krosnianska, Kosice

Mikla Mário - Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice

Porubská Miroslava - SSŠ Starozagorská 8, Košice

 

II. AJ P-P VT

Čorgoová Vivienne - ZŠ s MŠ, Rakovec nad Ondavou

Jinová Scarlett - ZŠ Staničná 13, Košice

Knappová Viktória - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce

 

III. AJ P-P PT

Gulášová Hana - Gymnázium Alejová 1, Košice

Ivaničková Dominika - Gymnázium ul. Ľ. Štura, Michalovce

 

III. AJ P-P VT

Sepeši Samuel - Gymnázium Sobrance

 

I. NJ P-P PT

Andrišov Boris - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

 

II. NJ P-P PT

Beňová Radoslava - ZŠ s MŠ Budimír

Havrilová Simona - ZŠ Krosnianska, Košice

Kovaľ Samuel - Gymnázium, Sobrance

 

II. NJ P-P PT+

Hebbecker Patrick Jan - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

 

III. NJ P-P PT

Dzvoníková Miloslava - Gymnázium, Sobrance

Sepeši Samuel - Gymnázium, Sobrance

Šuľáková Sandra - Gymnázium Trebišovská, Košice

 

III. NJ P-P PT+

Danišová Nina - Gymnázium sv. E. Steinovej, Košice

Hoffmanová Júlia - Gymnázium sv. E. Steinovej, Košice

Kleinová Barbora - Gymnázium sv. E. Steinovej, Košice

 

III. NJ P-P VT

Ferková Daniela - Gymnázium Trebišovská, Košice

Sepeši Samuel - Gymnázium Sobrance

 

I. RJ P-P PT

Čornej Richard - ZŠ T. J.  Moussona. Michalovce

Tongeľová Zuzana - ZŠ T. J. Moussona

 

II. RJ P-P PT

Bulaková Michaela -  Gymnázium Ľ. Štúra, Michalovce 

Schumerová Kristína - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

Tkáč Viktor - SSŠ Starozagorská 8, Košice

 

II. RJ P-P PT+

Kolesárová Saskia - ZŠ T. J. Moussona. Michalovce

Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce

 

II. RJ P-P VT

Čicvákova Kristína - ZŠ s MŠ, Úbrež

Olejníková Katarína - ZŠ s MŠ, Úbrež

 

II. RJ P- P VT+

Němcová Eva - ZŠ J. A. Komenského, Michalovce

 

III. RJ P-P PT

Ihnátková. Simona - Gymnázium Sobrance

Kincel Patrik - Gymnázium ul. Ľ. Štúra,  Michalovce

Lacová Nina - Gymnázium ul. Ľ. Štúra, Michalovce

 

III. RJ P-P PT+

Michaličová Vanessa - Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice

Petruny Natália - Gymnázium Sobrance

 

III. RJ P-P VT

Šaffová Ivana - SOŠOaS, Michalovce

 

II. ŠJ P-P PT

Kalináčová Alex - SSŠ Starozagorská 8, Košice

 

III. ŠJ P-P PT

Andrejkovičová Karin - Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice

 

II. TJ P-P PT

Jančišinová Elena - ZŠ Komenského 8, Trebišov

Jančišin Lukáš - ZŠ Komenského 8, Trebišov

 

III. TJ P-P PT

nikto

 

II. FJ P-P PT

nikto

 

III. FJ P-P PT

nikto

 

D R Á M A

 

I. AJ D PT

Fairer Princess Sarah - ZŠ Trebišovská, Košice

The Nightmare before Christmas - ZŠ Staničná, Košice

The Twelve Months - ZŠ s MŠ, Budimír

 

I. AJ D VT

Hansel and Gretel - SŽŠ Didacticus, Košice

 

II. AJ D PT

How to Succeed in School... - ZŠ s MŠ, Rakovec nad Ondavou

The God`s Messenger Department - ZŠ s MŠ, Harichovce

 

III. AJ D VT +

Applause - Gymnazium sv. Edity Steinovej, Košice

 

I. NJ D PT

Der König und das Gespenst - ZŠ T. J. Moussona, Michalovce

 

III. NJ D VT

Der Teufel trägt "Prada" - Konzervatórium J. Adamoviča, Košice

 

I. RJ D PT

Krasnaja šapočka - ZŠ T. J.. Mousona, Michalovce

 

II. RJ D PT

Putanaja skazka - ZŠ T. J. Moussona. Michalovce

U samavára - ZŠ s MŠ, Budimír

 

III. FJ D VT

Je m'appelle Nathalie - Konzervatórium, J. Adamoviča, Košice