piatok, 19 júla, 2024

ANGLIČTINA, DETI

Unikátna metóda Helen Doron

S Helen Doron English sú deti od malička vo výhode … Prečo?

Základy angličtiny u nás deti získavajú rovnako skoro a rovnako prirodzene ako u materinského jazyka. Začať môžu ale aj oveľa neskôr – hodiny plné aktivít bez drilu a pasívneho učenia vedú k väčšiemu pokroku v jazyku. Vďaka našej metóde deti všestranne rozvíjajú svoje motorické schopnosti, logické myslenie, komunikáciu i tvorivosť. Zažívajú u nás silu pozitívnej motivácie a úspechu.

Dokážu samostatne komunikovať a neboja sa hovoriť po anglicky.

V našich kurzoch môžu začať od prvých mesiacov života a pokračovať v nich až k dosiahnutiu medzinárodného certifikátu Cambridge, ktorý im uľahčí aj maturitu.

Ako pracujeme? Spoznajte zásady našej výučby

Metóda Helen Doron má za sebou 35 rokov a s úspechom sa používa v 38 krajinách sveta. Kombinuje aktivity, ktoré deti prirodzene rady robia, s modernými poznatkami o učení. Vďaka medzinárodnému zázemiu máme celý rad inovatívnych materiálov – aplikácií, hier a takmer nevyčerpateľnú zásobu pesničiek.

Lekcie vedú iba akreditovaní lektori

Naši akreditovaní lektori ovládajú nielen súčasnú angličtinu, ale aj zásady našej metódy a prácu s deťmi.

Pracujeme v malých skupinách

Deti potrebujú intenzívnu pozornosť lektorky či lektora. Zároveň ale rady súťažia aj spolupracujú. Preto najväčšie pokroky robia v malých skupinách 4-8 detí. Učia sa spolupráci, sociálnym väzbám a užijú si tiež veľa zábavy s ostatnými.

Pochvala motivuje

Každé dieťa u nás zažije úspech – učitelia ich motivujú pozitívnou spätnou väzbou a oceňujú pokroky. Deti sa neboja komunikovať, zapájajú sa do výučby a budujú zdravé sebavedomie.

Angličtina bude u vás znieť denne

Ku každému kurzu patria materiály na počúvanie – vďaka opakovanému podvedomému počúvaniu si deti angličtinu prirodzene osvoja. Nemusíte sami hovoriť anglicky, deťom nahrávky púšťate pri hraní alebo jazde v aute. Ľahko a trvalo si tak pamätajú slovnú zásobu aj frázy.

Učenie hrou

Deti potrebujú striedať činnosti a podnety. Preto sú naše lekcie plné interakcie – spievajú, tancujú, riešia najrôznejšie úlohy. Vďaka tomu má každá lekcia spád a osobnosť sa rozvíja všestranne, čo je vynikajúci základ pre budúce vzdelávanie.

S pesničkami ide učenie ľahko

Vďaka rytmu a melódii si deti ľahko pamätajú slovíčka aj frázy. Preto je každý kurz plný originálnych pesničiek a veľa ďalších nájdete v našich materiáloch. Hudba je významná aj pre neskorší rozvoj kognitívnych schopností v škole.

Lekcie plné napínavého deja

Naše kurzy bývajú spojené s príbehmi kreslených postavičiek, ktoré prežívajú lekciu čo lekciu nové dobrodružstvo. Kým malé deti majú rady zvieratká a rozprávkové postavy, starší školáci a tínedžeri sledujú osudy hrdinov svojho veku.

Hodnotový základ do života

Deti sa na príbehoch z lekcií učia veľa o svete okolo seba – spoznávajú hodnotu priateľstva, význam ochrany prírody a učia sa láske k poznávaniu.

Kreatívne pomôcky

Naši lektori používajú celý rad pomôcok, ktoré rozvíjajú detskú zvedavosť a pomáhajú k efektívnemu učeniu.

Ako sa kurzy budú páčiť vášmu dieťaťu?

V každom Helen Doron English centre prebiehajú bezplatné ukážkové hodiny. Nájdete vhodný kurz pre každú vekovú skupinu – začať môžu nielen malé deti, ale aj školáci a tínedžeri. Vyskúšajte sami, že hodiny im prinášajú radosť a budú sa tešiť na ďalšie.

Autor článku: Helen Doron English Slovensko